Одноразові пластикові контейнери для їжі 230x130x63 мм 1300 мл 500 шт
ПодарунокОтримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Одноразові пластикові контейнери для їжі 230x130x63 мм 1300 мл 500 шт»
Одноразові пластикові контейнери для їжі 230x130x63 мм 1300 мл 500 шт
Одноразовий контейнер для пакування харчових продуктів. Контейнер пластиковий, виготовлений із поліпропілену (PP). Колір прозорий.
Перші та другі страви, соуси, салати та десерти, заготовки та нарізки – все це дуже зручно фасувати по одноразових ємностях.
Зручна кришка надійно зберігає вміст та дозволяє ставити тару один на одну для економії місця.
Колір: прозорий.
Зовнішній розмір, мм: 230х130.
Внутрішній розмір, мм: 210х110.
Висота основи, мм: 43.
Повна висота, мм: 63.
Об'єм, мл: 1300.
Кількість у ящику, шт: 500.

Каталог товаров от ПакетПак – Ваш найкращій вибір
Шукайте в google "ПакетПак" і побачите весь наш ассортимент
Основні фактори, що забезпечують успішність нашого асортименту
Простий алгоритм покупки

або зателефонуйте нам

щоб узгодити всі нюанси

або післяплатою

відділенні перевізника
"ПакетПак": якість та доступність для вашого комфорту!
Ви оціните високу швидкість доставки та якість обслуговування
Бажаємо приємних покупок і завжди раді кожному клієнту!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 63 мм |
| Об`єм | 1300 мл |
| Матеріал | Полістирол |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Колір | Прозорий |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
- Ціна: від 2 816 ₴/ящик


